KALİTE POLİTİKAMIZ

VİZYONUMUZ

Uzmanlaştığımız Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üremeye Yardımcı Teknikler ve Endoskopik Cerrahi alanlarında, ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslar arası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek, başarıyı uygulamak.

Uygulamaların gelişimine katkıda bulunmak ve çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşu olmak.

MİSYONUMUZ

Uzmanlaştığımız Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üremeye Yardımcı Teknikler ve Endoskopik Cerrahi alanlarında, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, nitelikli sağlık çalışanlarıyla, hasta odaklı, güvenilir ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, yeniliklere ve gelişime olan inancımızla, tıbbı etik ve ilklerden ödün vermeden sürekli kendimizl yenileyen, alanında öncü kuruluş olmak.

İLKELERİMİZ

Tıbbı etik ve ahlak kurallarından ödün vermemek, hastalarımızın ihtiyaç ve bekletilerini anlayarak verdiğimiz hizmet kalitesini ölçülebilir şekilde geliştirmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezimizde sunulan sağlık hizmetlerini; Misyon, Vizyon ve İlkelerimiz ışığında oluşturmuş olduğumuz Kalite Yönetimi Sistemi Şartlarına uyarak sürekli iyileştirmektir.

ISO 9001 Sertifikası

itb_kalite-1

ISO 9001 Certificate

itb_kalite-1

ISO 9001 Zertifikate

itb_kalite-1

ISO 9001 شهادة

itb_kalite-1