HAKKIMIZDA

İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, tüp bebek ve infertilite tedavileri üzerine uzmanlaşmış dinamik bir merkezdir.
‘Küçük bir dokunuş, Büyük bir mutluluk’ sloganı ile yola çıktık, uzman kadromuz, bilimsel ve geliştirilmiş alt yapısı altyapımızla etik kurallar çerçevesinde, modern infertilite tedavilerine dair her türlü hizmeti siz hastalarımıza sunmaktayız.

İstanbul Tüp Bebek fikri ilk olarak 2004 yılında doğdu. Taksim Gümüşsuyu’nda Dr. Aret KAMAR önderliğinde kuruldu. Bilgi ve deneyimle hazırlanmış alt yapı, teknik donanım ve ekipmanla, günümüz modern tedavilerin yapıldığı merkezimizi, konusunda her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde tasarladık.
Hizmetlerimizi sürekli olarak hastalarımızın gereksinimlerine göre uyarlamayı hedefledik. ISO 9001- 2008 belgesini alarak merkezimizi tescillendirdik. Özellikle çocuk sahibi olamayan çiftlerin tedavisine odaklanmış olsak da, tüm gebelik ve kadın hastalıkları, doğum ve endoskopik cerrahi alanlarında karşılaşacağınız problemlere çözüm getiriyoruz. Sağlıkla Kalın.

İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi adına,
Op. Dr. Aret Kamar
Yönetim Kurulu Başkanı
ArabicBulgarianChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkishUkrainian
Whatsapp Üzerinden Bize Ulaşabilirsiniz